Contrust İzmir Danışmanlık ve Eğitim | Hakkımızda
15516
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15516,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

Hakkımızda

Kontrast Danışmanlık Ticaret Limited Şirketi (“Contrust”)

2015 yılında İzmir’de kurulmuştur. Günkut Gürşen’in kurucu ortağı olduğu Contrust, çözüm ortakları için danışmanlık faaliyetlerini yüksek tecrübeli danışman kadrosu ile sunmaktadır. Contrust, çözüm ortaklarına maksimum katma değeri yaratmak için maksimum ilgi/ zaman ayırmaktadır.

 

Contrust, pek çok sektöre özel ve aile şirketlerine yönelik olarak iç kontrol, iç denetim, kurumsal risk yönetimi, BT denetimi, kurumsallaşma hizmetleri sunmakta ve müşterilerine katma değer yaratmayı hedeflemektedir.

 

Contrust olarak, müşterilerimize katma değer yaratmayı ve güvenilir bir danışmanlık hizmeti sunmayı hedefleriz. Güvenilir danışmanlık hizmetleri sunma hedefini, kendine marka ve şirketi ismi olarak benimsemeyi uygun gören firmamız bundan dolayı “Contrust: Trusted Consulting Services” ismi ile kurumsal yolculuğuna başlamıştır.