Contrust İzmir Danışmanlık ve Eğitim | Devlet Teşvikleri
15541
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15541,page-child,parent-pageid-15512,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

Devlet Teşvikleri

Turquality Danışmanlığı

“Turquality Ön İnceleme Denetçisi” olarak edindiğimiz tecrübeyi, Turquality’e hazırlık noktasında sizler ile paylaşmaktayız. Denetçilerin dikkat ettikleri hususları denetçi bakış açısı ile sizler ile paylaşmakta ve bilgi setimizin hazırlığında bu noktaları göz önünde bulundurmaktayız.

 

Çalışmalarımız kapsamında, bilgi setinin oluşturulmasında uluslararası örnekleri sizinle paylaşıp, kurum kültürünüze uygun bir şekilde sunabilecek alt yapıyı sizler ile hazırlıyoruz. Sizi Turquality serüveninizde hiçbir noktada yalnız bırakmıyor, denetim esnasında yapılan sunumlarda da sizler ile birlikte katılım gösterip, gerekli noktalarda sizleri destekliyoruz.

URGE

23/09/2010 tarihli ve 27708 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren 2010/8 sayılı “Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” kapsamında şirketlerimizin eğitim harcamaları ile kümelenme anlayışı ve proje yaklaşımı çerçevesinde işbirliği kuruluşlarının üyelerinin rekabetçiliklerini ve ihracat kapasitelerini artıracak proje bazlı ihtiyaç analizlerini gerçekleştirmekteyiz.

SGK Teşvikleri

SGK ve İşkur teşviklerine ilişkin ön değerlendirmeyi yapmakta, faydalanabileceğiniz teşvik mekanizmalarını belirlemekte ve operasyonel faaliyetleri ile sizin adınıza ilgilenmekteyiz.

Teklif isteyiniz