Contrust İzmir Danışmanlık ve Eğitim | İnsan Kaynakları Danışmanlık
15551
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15551,page-child,parent-pageid-15512,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-9.1.2,wpb-js-composer js-comp-ver-4.6.2,vc_responsive
 

İnsan Kaynakları Danışmanlık

Görev Tanımlarının Hazırlanması

Hedef ve yetkinlikleri içerecek şekilde görev tanımlarını hazırlıyor ya da mevcut görev tanımlarınızı revize ederek sizler ile paylaşıyoruz.

Performans Yönetimi Sistemi Kurulması

Performans Yönetimi Sistemi kapsamında, performans değerlendirme sisteminin kurulması, yetenek/ yetkinlik yönetimi ile kariyer yönetimi sisteminin kurulması çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Öncelikli olarak Kurum misyonu, vizyonu ve stratejik hedefleri değerlendirilmekte olup, bu hedefler doğrultusunda, birim/ departman stratejileri ve hedefleri analiz edilip, bu hedeflere varılmasını güvence altına alacak bireysel roller ve Anahtar Performans Göstergeleri tanımlanmaktadır. Bu sistem ile, anahtar performans göstergelerinin atanmış olan mentor/ koçluk mekanizması tarafından değerlendirilmesine yönelik alt yapı oluşturulacak olup geliştirilmesi/ korunması gereken yetenek/ yetkinlikler tanımlanacak ve bu doğrultuda terfi edecek/ geleceğin yöneticilerini hazırlayacak bir kariyer gelişim haritası geliştirilecektir.

Norm Kadro ve İş Yükü Analizi

İdari kadrolar için optimum çalışan sayısının mevcut iş yüküne, sistem altyapısına ve kadronun yetkinliğine bağlı olarak hesaplamasını gerçekleştirip sizlere sunuyoruz. Bu çalışmalar kapsamında ayrıca mevcut organizasyon yapısını gözden geçirip, ve re-organizasyon faaliyetlerine yönelik önerileri sunup, hedeflenen organizasyon şemasını oluşturmaktayız.

Teklif isteyiniz